99

گاه دلم تنوع می خواهد برای به اغوش کشیدن زن های زندگیم . یک رابطه چند ساعته که از یک مهمانی شبانه شروع شود . طلوع روز بعد تمام شود . گاهی هم بعضی هایشان را دست چین کنی برای بحث های فلسفی و قهوه های تلخ . زن هایی را که سیگار می کشند را دوست تر دارم . ان هایی که فیلتر را ما بین انگشت دومی و وسطی دست راستشان میگیرند .ناخن های بلند دارند و لاک های شفاف . گاه هم همخوابگی با فاحشه ای فکرم را مشغول میکند . هم خوابگی با زنی بزرگ تر . شاید دلم یک رابطه ی بدون پیش زمینه ی قبلی می خواهد . یک خفت گیری کنار دیوار . چه فرقی دارد دلم چه می خواهد و چه نمی خواهد . این جا نه کلاپی هست نه مهمانی شبانه ای . نه فاحشه ای که سن و سالش بیشتر از من باشد . نه دخترکی که بشود خفتش کرد .

/ 6 نظر / 2 بازدید
Danials

سلام خیلی ممنون که به وبلاگم سر زدید، وبلاگ قشنگی هم دارید با اجازه به لیستم اضافه کردم :)) موفق باشید

absolution

که گم شویم میان همین لحظات آبزوردی که اصلا رقم نمی خورند... که اصلا قهوه و سیگاری در کار نباشد و هی فشار بیاوری... به ذهنت... به خودت... زیاد اینگونه می شوم... من نیز!!

فروغ

چه فرقی می کند . . . . .

نازی

بله... چه فرقی یکند؟؟

میلاد

پس تو هم باید مثل من شبها خودت را بغل کنی! احتمالا رخت خوابت باید از من سردتر باشه! من بجاش اتاقم حسابی سرده، پنجره رو باز میزارم و خودم میچپم زیر پتو. نمیدونم تا کی میخوام ادامه بدم، این خود بغل کردن رو میگم، دیگه نوجوون که نیستم! احتمالا منقرض شم! دلم تنوع میخواهد اما ... نمیشود.[گل]

saket

چیزهایی هست که دلت میخواهد نمی شود در رویایت می پرورانی بعد از رویا متنفر میشوی دلت میخواهد نمی شود